O nás

ARIGA s.r.o. působí na trhu od roku 1997 jako specialista na internetové komunity a zvláštní technologické segmenty.

Už v tomto roce jsme vytvořili internetový magazín Mobil.cz věnovaný tehdejší novince, mobilním telefonům, později jsme k němu přidali magazín o počítačích Technet.cz a řadu dalších. Považujeme se za průzkumníky, zajímáme se o progresivní obory vyžadující technickou excelenci, představivost a kreativitu. I to nás vedlo k tomu, abychom v roce 2001 odprodali stávající portfolio webových služeb společnosti MAFRA a.s. – mobilní telefony, počítačové hry i počítače do dlaně se beznadějně stávaly mainstreamovou záležitostí a my se nechceme zabývat supermarketovým zbožím.

V roce 2005 jsme se začali zabývat hodinkami a přinesli zpravodajský a diskusní server Chronomag pro všechny, pro něž mít o kolečko víc není vada, ale vášeň. A v roce 2007 jsme přinesli českému internetu další vášeň – svítilny. Dobrá svítilna, to není jen tak. Když od ní mnoho vyžadujete, nemůžete si koupit jen tak nějakou. A sami jsme chtěli nějakou, která by splňovala všechny naše podmínky. Probrali jsme dostupné výrobky na trhu a zjistili jsme, že naše podmínky splňují špičkové svítilny Fenix. Nic, co by nás uspokojilo, v Evropě na trhu nebylo. A tak jsme se obrátili přímo na výrobce, dlouho s nimi diskutovali a nakonec se stali výhradními dovozci svítilen, za které můžeme dát ruku do ohně. Víme, že není svítilna, která by uspokojila každou potřebu, ale umíme poradit, víme, co pro které použití očekáváte, zkrátka máme zkušenosti. A těmi pomáháme vám si vybrat to, co potřebujete.

Komunity lidí zajímající se o výjimečné technologie a začínající trendy je něco, co nás baví, inspiruje i živí více jak deset let a máme s tím rozsáhlé zkušenosti. Snad i vám přijdou naše zkušenosti vhod.

Náhledový obrázek - O nás
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vězte, že tento web využívá cookies, jako drtivá většina všech stránek na internetu.
Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Další informace